Ogród zabaw minipark rozrywki

Ogród zabaw

Ogród Zabaw czynny jest od poniedziałku do czwartku 10:0 - 20:00
oraz od piątku do niedzieli 10:00 - 22:00

Minipark rozrywki znajduje się bezpośrednio przy Hotelu i Termie Bania. Jest to miejsce przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Maluchy bawią się doskonale w olbrzymiej piaskownicy albo na oponkowej karuzeli, starsze dzieciaki spędzają czas na wiszących konstrukcjach, w domkach na drzewie lub na tyrolce. Młodzież najchętniej korzysta z wielofunkcyjnego boiska lub siłowni. Wszyscy bawią się doskonale na oponkowej zjeżdżalni.

Widok na kompleks Bania
Summer tubing
Widok na kompleks Bania
Siłownia zewnętrzna
Wielki Ślizg
Bania Kids Ogród Zabaw
Ogromna poducha
Ogromna piaskownica
Widok z góry na Ogród Zabaw
Park linowy
Wielki Ślizg
Ponad 7200 m2 zabawy
Park rozrywki na Bani

Atrakcje dwoją się i troją... Przestrzeń Ogrodu Zabaw wypełniona jest po brzegi atrakcjami. Wybierz swój ulubiony sposób na spędzenie z nami czasu! Ogród Zabaw zawiera m.in. summer tubing, tyrolkę, hulajnogi, karuzelę z oponkami, jeździki, bumpercars-y, gokarty, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, siłownię zewnętrzną, ogromną piaskownicę, park linowy i nowość - wielką poduchę.

Wielki Ślizg
mokra zjeżdżalnia

Nowością przygotowaną na wakacje 2016 jest Wielki Ślizg. Przygotowany z myślą o upalnych dniach podczas tego lata, ślizg podbija serca naszych małych i dużych gości. Dmuchane bandy i zjeżdżalnia wodna zapewnią sporą dawkę zabawy i adrenaliny!

Oponkowa zjeżdżalnia
Do góry na taśmie - w dół na całego

Bezpieczna zjeżdżalnia na oponkach. Wyciąg taśmowy zabiera dzieciaki z oponkami na górę. Stamtąd zjeżdżają po specjalnie przygotowanej trasie.

Poducha
Królowa skakania

Kto raz spróbuje już zawsze będzie chciał wrócić. Imponujących rozmiarów poducha sprawia frajdę zarówno dużym jak i sporo mniejszym dzieciom.

Karuzela z oponkami
Wygodna jazda

Wskakuj do oponki i kręcimy się na całego. Na karuzeli dzieciaki znajdują chwilę na odpoczynek podczas intensywnej zabawy.

Tyrolka
Jazda w dół

Przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach tyrolka zapewnia wysoki poziom adrenaliny zjeżdżającemu, ale nie idzie na kompromis jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Kolejka składa się z czterech etapów.

Siłownia zewnętrzna
Sport to zdrowie

Ćwiczenia na świeżym powietrzu to doskonały sposób na zdrowie i zachowanie formy. Nasza siłownia ma jeszcze coś niepowtarzalnego - widok na panoramę Tatr.

Boisko wielofunkcyjne
Polska gola!

Boisko ze sztuczną nawierzchnią nadaje się doskonale do gry w piłkę nożną lub koszykówkę. Piłkę można pożyczyć na miejscu.

Boisko do siatkówki plażowej
Turniej z widokiem na Tatry

Profesjonalnie przygotowane boisko do siatkówki plażowej to miejsce zaciętych spotkań i dobrej zabawy. Jest to jedno z nielicznych boisk do plażówki z widokiem na panoramę Tatr Wysokich.

Olbrzymia piaskownica
Tyyyle piachu

Piaskownica wyposażona jest w mnóstwo innowacyjnych i atrakcyjnych urządzeń, dzięki którym zabawa w niej to prawdziwe niekończąca się radość.

Jeździki dla maluchów
Wsiadaj i jazda

Jeżdżące zabawki dla najmniejszych dzieciaków, dają mnóstwo radości. Tor jazdy dla maluchów jest zadaszony. Atrakcja dodatkowo płatna.

Bumper cars
Okręcanie i obijanie...

Bumper cars to pojazdy stworzone do dobrej zabawy. Okręcają się, poruszają do przodu, do tyłu i są stworzone do obijania. Atrakcja dodatkowo płatna.

Gokarty
Szybkość, która uzależnia

Dla fanów szybkiej jazdy tuż obok Ogrodu Zabaw powstał plac dla gokartów. Samochodziki są zwrotne i szybkie. Atrakcja dodatkowo płatna.

Cennik
Serdecznie zapraszamy!

Podczas wakacji 2016 obowiązuje następujący cennik.

bilet dla dziecka od 3 do 14 lat - 1 godzina - 10 zł
bilet dla dziecka od 3 do 14 lat - 3 godziny - 15 zł
bilet dla dziecka od 3 do 14 lat - całodzienny - 19 zł

bilet dla dorosłego - 9 zł

dziecko do 1 roku życia bezpłatnie
dziecko od 1 do 3 lat z opiekunem - 15 zł

Ceny dla grup powyżej 15 osób ustalane indywidualnie animator@baniakids.pl i pod nr tel. +48 505 755 499.

Właściciel zastrzega sobie możliwość zmiany cennika. Ogród Zabaw jest czynny w zależności od warunków atmosferycznych.