Dla grup

ANIMACJE DLA GRUP

Bawiło się z Nami już kilka tysięcy dzieci z całej Polski i świata! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do zorganizowania dla dzieci kilkugodzinnej zabawy, pełnej niezapomnianych wrażeń.

Animator - Iwona Pawlica tel. +48 505 755 499, mail: animator@baniakids.pl

Terma Bania
Wszyscy razem!

Terma Bania to świetny kierunek edukacyjnych wycieczek dla grup przedszkolnych, szkolnych, kolonijnych czy obozowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupową na www.termabania.pl/dzieci

Termalna Zabawa
Ogród Zabaw + zupa + Terma Bania (Strefa Zabawy)

Mnóstwo zabawy i coś na ząb.

Zabawę rozpoczynamy od Ogrodu Zabaw gdzie dzieci spędzą 1 h. Następnie przechodzimy do Termy Bania, gdzie dzieci dostaną zupę, a następnie będą mogły skorzystać z atrakcji Strefy Zabawy (3,5 h). Zjeżdżalnie, sztuczna fala i bąbekowa strefa. Już od wiosny 2016 r. powstała całkowicie NOWA część stworzona specjalnie dla dzieci, gdzie pod zadaszeniem jest wodny świat pełen zabawy. W okresie wakacyjnym dodatkowo stworzone są dwie strefy z dmuchańcami oraz wodny plac zabaw.

Cena zawiera 5 h zabawy
+ bilet 2,5 h Terma Bania (Strefa Zabawy)
+ zupa w Termie Bania (0,5 h)
+ “Ogród Zabaw” (2 h) + opiekę jednego animatora
Cena 50 zł przy minimum 15 uczestnikach. Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie

Festiwal Zabawy
Festiwal Animacji + Ogród Zabaw

Wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych gości.

Festiwal animacji to malowanie buzi, skręcanie kolorowych balonów i zabawa z gigantyczną chustą. A to tylko niektóre z zabaw jakie możemy dla Państwa zorganizować. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od liczby dzieci oraz planowanych atrakcji. Oprócz festiwalu będziemy też przez cały czas na terenie Ogrodu Zabaw korzystając z wszystkich atrakcji.
Cena zawiera 3 h zabawy
animacje /malowanie twarzy, skręcanie balonów, wielkie bańki mydlane/ + wstęp do mini park rozrywki “Ogród Zabaw” (3 h) + opiekę jednego animatora na 15 uczestników
Cena 20 zł za dziecko przy minimum 15 dzieciach. Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie
Ogród Zabaw
Zabawa na świeżym powietrzu.

Ogród marzeń, ogród wrażeń.

Ogród zabaw to miejsce, gdzie można spotkać moc atrakcji dla dzieci. Park linowy, summer tubing i oponkowa karuzela to tylko niektóre z atrakcji dostępnych w tym niezwykłym miejscu. Zapraszamy od wiosny do jesieni - otwarcie placu uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Bilety grupowe (od 15 uczestników):
- 12 zł za dziecko za 1 h
- 14 zł za dziecko za 3 h
Ceny od grup powyżej 25 dzieci oraz z dodatkowymi atrakcjami (w tym Termą Banią) ustalane są indywidualnie.

WODNE SZALEŃSTWO
Ogród Zabaw + Terma Bania (Strefa Zabawy)

Dzień pełen atrakcji rozpoczynamy w Ogrodzie Zabaw, gdzie spędzimy aż 3 godziny! Następnie wodne szaleństwo w Strefie Zabawy w Termie Bania (3,5h). Czekają niezliczone wodne atrakcje.