Dla grup

ANIMACJE DLA GRUP

Bawiło się z Nami już kilka tysięcy dzieci z całej Polski i świata! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do zorganizowania dla dzieci kilkugodzinnej zabawy, pełnej niezapomnianych wrażeń.

Animator - Sabina Pluta tel. +48 505 755 499, mail: animator@baniakids.pl

Terma Bania
Wszyscy razem!

Terma Bania to świetny kierunek edukacyjnych wycieczek dla grup przedszkolnych, szkolnych, kolonijnych czy obozowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupową na www.termabania.pl/dzieci

Termalna zabawa
Ognisko + Ogród Zabaw + Terma Bania (Strefa Zabawy)

Szykuje się pięć i pół godziny zabawy!

Dzień pełen atrakcji rozpoczynamy w "Ogrodzie Zabaw", gdzie wraz z animatorem czasu wolnego spędzimy ponad dwie godziny. Następnie pieczona kiełbasa, czy ziemniaki z żaru? Ukoronowaniem wyśmienitej zabawy i harców będzie poczęstunek prosto z grilla. A na zakończenie ruszamy do Termy Bania. Strefa Zabawy kusi zjeżdżalniami, wodnymi gejzerami i niezliczonymi bąbelkami. Wiosną 2016 r. powstała także nowa strefa stworzona z myślą o dzieciach, zlokalizowana pod zadaszeniem na antresoli zachwyca każde dziecko.

Cena zawiera 5,5 h zabawy
wstęp do mini park rozrywki “Ogród Zabaw” (2 h) + opiekę jednego animatora na Ogrodzie Zabaw
+ organizację ogniska wraz z zaopatrzeniem /kiełbaskę, ketchup, musztardę, pieczywo, ziemniaki, chleb i herbatę/ (1 h)
+ 2,5 h bilet na Strefę Zabawy w Termie Bania

Cena 50 zł za dziecko (minimalna liczba dzieci - 15). Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie

Wodne szaleństwo
Ogród Zabaw + zupa + Terma Bania (Strefa Zabawy)

Mnóstwo zabawy i coś na ząb.

Zabawę rozpoczynamy od Ogrodu Zabaw gdzie dzieci spędzą 2 h. Następnie przechodzimy do Termy Bania, gdzie dzieci dostaną zupę, a następnie będą mogły skorzystać z atrakcji Strefy Zabawy. Zjeżdżalnie, sztuczna fala i bąbekowa strefa. Już od wiosny 2016 r. powstała całkowicie NOWA część stworzona specjalnie dla dzieci, gdzie pod zadaszeniem jest wodny świat pełen zabawy. W okresie wakacyjnym dodatkowo stworzone są dwie strefy z dmuchańcami oraz wodny plac zabaw.

Cena zawiera 5 h zabawy
+ bilet 2,5 h Terma Bania (Strefa Zabawy)
+ zupa w Termie Bania (0,5 h)
+ “Ogród Zabaw” (2 h) + opiekę jednego animatora
Cena 50 zł przy minimum 15 uczestnikach. Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie

Smaczne cuda
Animacje kulinarne + Ogród Zabaw

Wyprawa do Białki Tatrzańskiej to nie lada przygoda.

Rozpoczynając od Ogrodu Zabaw, gdzie dzieci będą mogły wyszaleć się przez 2 pełne godziny. Następnie zapraszamy na animacje kulinarne, który jest świetnym pomysłem na twórcze spędzenie czasu. Proponujemy jogurtowe “wyzwanie”, na którym wspólnie z dziećmi będziemy odkrywać tajniki zdrowej kuchni. Każdy samodzielnie przygotuje iście królewski deser. Czeka nie tylko dobra zabawa, ale również kulinarna edukacja.

Cena zawiera 4 h zabawy, w tym animacje kulinarne (2 h) + wstęp do mini park rozrywki “Ogród Zabaw” (2 h) + opiekę jednego animatora.
Cena 25 zł za dziecka - minimalna liczba dzieci - 15. Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie

Festiwal Zabawy
Festiwal Animacji + Ogród Zabaw

Wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych gości.

Festiwal animacji to malowanie buzi, skręcanie kolorowych balonów i zabawa z gigantyczną chustą. A to tylko niektóre z zabaw jakie możemy dla Państwa zorganizować. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od liczby dzieci oraz planowanych atrakcji. Oprócz festiwalu będziemy też przez cały czas na terenie Ogrodu Zabaw korzystając z wszystkich atrakcji.
Cena zawiera 4 h zabawy
animacje /malowanie twarzy, skręcanie balonów, wielkie bańki mydlane/ + wstęp do mini park rozrywki “Ogród Zabaw” (4 h) + opiekę jednego animatora na 10 uczestników
Cena 25 zł za dziecko (minimalna liczba dzieci - 15). Powyżej 25 osób cena ustalana indywidualnie
Ogród Zabaw
Zabawa na świeżym powietrzu.

Ogród marzeń, ogród wrażeń.

Ogród zabaw to miejsce całkowicie nowe na podhalańskiej mapie atrakcji dla dzieci. Park linowy, summer tubing i oponkowa karuzela to tylko niektóre z atrakcji dostępnych w tym niezwykłym miejscu. Zapraszamy od wiosny do jesieni - otwarcie placu uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Cena 10 zł za dziecko za 2 h przy minimum 15 dzieciach (cena obowiązuje w sezonie wiosna/jesień). Ceny od grup powyżej 25 dzieci ustalane są indywidualnie.