Blogi

Trzeci sezon BaniaKids

30 kwietnia ruszył trzeci już sezon funkcjonowania Ogrodu Zabaw. W każdy weekend maja dzieci czeka mnóstwo atrakcji! Summer tubing, park linowy, gokarty - czego chcieć więcej? :)

Godziny funkcjonowania Ogrodu Zabaw w sezonie niskim - do 14 czerwca
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 (Ogród Zabaw funkcjonuje bezobsługowo, wstęp bezpłatny)
sobota - niedziela 10:00 - 18:00 (Wstęp na Ogród Zabaw podlega opłacie)

Rozwiązanie konkursu!

Rozwiązanie konkursu “Marzenia wakacyjne z Bania Kids”.

Dużo pracy i ogrom serca włożyły dzieci w wykonanie wszystkich prac. Nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego odzewu. Łącznie przesłanych zostało około 80 prac z 6 szkół podstawowych i przedszkoli, wykonanych w różnych technikach, z których wybrane zostały najlepsze. Wybranie tylko kilkunastu prac było bardzo trudne, gdyż wszystkie zachwycały i cieszyły oczy. Jury obradowało aż dwa dni, gdyż nie sposób było uniknąć burzliwych sprzeciwów i niejasności. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Poszukiwania Baniusia

Podczas organizowanych animacji poszukujemy również po hotelu naszej maskotki Baniusia w wydaniu XXL. Ale odnalezienie go nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. To są swego rodzaju podchody, które obfitują w różnego rodzaju zadania oraz wyzwania, zmuszające Nas do wysiłku. To doskonała gimnastyka dla ciała oraz umysłu. A na koniec słodki poczęstunek wieńczący całą zabawę. Czego chcieć więcej...

35 prezentów, których dziecko nigdy nie zapomni

"Z dziennika animatorki"
Ostatnio trafiłam na taki właśnie tytuł i zaciekawienie wzięło górę. Szczerze mówiąc spodziewałam się klasycznych prezentów, materialnego wyznacznika miłości, który ostatnio staje się najbardziej popularny. A tu miłe zaskoczenie. Coś sentymentalnego, ale i prawdziwego. W tych zagonionych czasach to co można dać najcenniejszego nie jest do kupienia...
A więc idąc za przykładem, można podarować:
- miłość
- czas – to jedyny dar, którego nigdy nie można zwrócić i zabrać z powrotem.

Druga długa majówka!

Już dzisiaj zapraszamy miłośników szaleńczych wyzwań na animacje w drugą długą Majówkę! 26 - 29 maja 2016 r. to czas, w którym będziemy szaleć po Ogrodzie Zabaw, bawić się w Termie Bania i w Górskiej Krainie. Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń podczas animacji. Specjalnie dla tych najmłodszych i trochę starszych przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć. Przy pięknej pogodzie rozegramy również turniej sportowy na świeżym powietrzu. U Nas nikt się nie nudzi!

Witaj na BaniaKids

Jestem Sabina :-) Jestem animatorką BaniaKids i cieszę się, że możemy się spotkać na tej stronie. Zarówno dzieci, jak i rodziców zapraszam do poczytania i pooglądania atrakcji, jakie przygotowaliśmy na Bani dla całych rodzin. Jestem pewna, że dla każdego znajdzie się tu coś ciekawego do zrobienia. Nasz program animacyjny układamy w taki sposób, aby dzieciaki w każdej grupie wiekowej i rozwojowej zainteresować aktywnościami z najrozmaitszych dziedzin - od plastyki, poprzez kulinaria, po sport.